ZAPOZNAJ SIĘ Z

NAJCIEKAWSZYMI PROJEKTAMI

JAKIE MIELIŚMY OKAZJĘ WYKONYWAĆ:

CIEKAWE PROJEKTY

Opisy naszych projektów najlepiej oddają kompetencje i doświadczenie, które udało nam się zdobyć przy okazji przygotowania i realizacji rzeczywistych przedsięwzięć. Najlepiej przemawiają do wyobraźni przykłady. Dlatego pragniemy przygotować dla Państwa opisy najciekawszych realizacji projektowych, które możliwie szczegółowo przedstawią założenia projektowe, opiszą problemy z jakimi się spotkaliśmy i podzielimy się wnioskami.

 

  $image_alt

  17-11-2015

  Lista tagów do Artykułu:

  Wilanów

  Kolejny naszym projektem było utworzenie wodociągu w kompleksie osiedlowym. Była to sytuacja awaryjna gdyż nieodprowadzona woda mogła zagrozić budowie, a później mieszkańcom danego osiedla. Trzeba było więc działać szybko oraz skutecznie. Naszą ideą było utworzenie na terenie parku odpływu, który nie tylko zadziała w kontekście zastanego problemu, ale również zwiększy atrakcyjność samego osiedla, gdyż będzie on korzystnym elementem galanterii pobliskiego parku.W galerii prezentujemy już gotową realizację.  

  $image_alt

  17-11-2015

  Lista tagów do Artykułu:

  Inowrocław

  Projekt dotyczył utworzenia węzła cieplnego. Naszym zadaniem była implementacja nowej instalacji w miejsce starej (zdjęcie prezentujemy w galerii). Dodatkowo stanęliśmy przed problemem agresywnej wody. Jest to niezwykle istotny czynnik w kontekście tworzenia nowego węzła cieplnego. W tym celu musieliśmy przeprowadzić samodzielne badania mające ustalić poziom agresywności wody. Efekt końcowy mogą Państwo oglądać w galerii.

  $image_alt

  30-03-2015

  Lista tagów do Artykułu:

  Zakład Produkcyjny w Błoniu

  Projekt zakładał utworzenie układu cieplnego oraz pieca. W galerii prezentujemy projekty wykonane w programie SolidWorks. Wyzwaniem były dodatkowe przepływy ciepła, które były generowane poprzez promieniowanie cieplne. Poprzez nadmiar ciepła, pracownicy firmy skarżyli się na osłabienie organizmu. Oprócz wdrożenia samego układu cieplnego, otrzymaliśmy również zadanie rozwiązania problemu, który był uciążliwy dla kadry pracowniczej. Nasz system zarządzania ciepłem oraz klimatyzacja skuteczni sprostały wymaganiom stawianym przez tą konkretną...

  $image_alt

  30-03-2015

  Lista tagów do Artykułu:

  Obiekty magazynowe

  Realizacja zakładała zaprojektowanie oraz wdrożenie wezła cieplnego wraz z instalacją odwodnieniową. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na kwestię wykonania był zakładany szybki czas realizacji. Obiekty magazynowe, ze względów finansowo-biznesowych miały zostać oddane do użytku w jak najkrótszym czasie. Mimo tego dodatkowego warunku, udało nam się stworzyć wydajny i efektywny system. Efekty naszej pracy mogą Państwo zobaczyć w galerii.

 FORMULARZ KONTAKTOWY

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, który umożliwi Państwu wysłanie zapytania do firmy Kappa System.

list

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI