KILKA SŁÓW O NAS

DOŚWIADCZENIE

Kappa System jest w swoim charakterze i podejściu firmą inżynierską od wielu lat zajmującą się: definiowaniem, przygotowaniem, organizacją i obsługą projektów
z dwóch podstawowych obszarów: Budownictwa i Informatyki

Z zakresu budownictwa: w zakresie automatyk i zarządzania obiektami, adaptacji pomieszczeń, projektowania i wykonywania obiektów inżynierskich, optymalizacji oraz utrzymania instalacji cieplnych, wykorzystywania technologii energooszczędnych, projektowania urządzeń automatycznych

PROFESJONALIZM

Stosujemy nowoczesne technologie i narzędzia, które wraz z wiedzą i doświadczeniem naszych pracowników oraz współpracujących z nami konsultantów przynoszą naszym klientom wymierne efekty. Zgodnie z dobrą inżynierską szkołą staramy się dobrze projektować przedsięwzięcia i przewidywać także ich efekty biznesowe. Dbamy aby dostarczane przez nas rozwiązania zawsze były optymalne od strony projektu jak i przynoszonych przez nie efektów ekonomicznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Patrząc ciągle przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować - już po niej.

Różnica między konstruowaniem a kreatywnością polega na tym, że rzecz skonstruowaną można pokochać dopiero gdy jest gotowa, natomiast rzecz kreowaną kocha się, zanim jeszcze powstanie.

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

AUTOMATYKA BUDYNKÓW

Oświetlenie LED
Zarządzanie Ciepłem
Klimatyzacja
BMS - Systemy zarządzania obiektami
Kurtyny i Systemy informacji p-poż

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

BUDOWLE INŻYNIERSKIE

Węzły cieplne
Klimatyzacja
Kanalizacja i instalacje wodne
Przepompownie i zagospodarowanie terenów
Mostki i galanteria parkowa

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

AUDYTY I REMONTY

Optymalizacja energetyczna;
Konsultacja kontraktów i zakresów projektowych;
Systemy monitorowania i zarządzania;
Obsługa awarii;

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Projekt dotyczył utworzenia węzła cieplnego. Naszym zadaniem była implementacja nowej instalacji w miejsce starej (zdjęcie prezentujemy w galerii). Dodatkowo stanęliśmy przed problemem agresywnej wody. Jest to niezwykle istotny czynnik w kontekście tworzenia nowego węzła cieplnego. W tym celu musieliśmy przeprowadzić samodzielne badania mające ustalić poziom agresywności wody. Efekt końcowy mogą Państwo oglądać w galerii.

Realizacja zakładała zaprojektowanie oraz wdrożenie wezła cieplnego wraz z instalacją odwodnieniową. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na kwestię wykonania był zakładany szybki czas realizacji. Obiekty magazynowe, ze względów finansowo-biznesowych miały zostać oddane do użytku w jak najkrótszym czasie. Mimo tego dodatkowego warunku, udało nam się stworzyć wydajny i efektywny system. Efekty naszej pracy mogą Państwo zobaczyć w galerii.

Projekt zakładał utworzenie układu cieplnego oraz pieca. W galerii prezentujemy projekty wykonane w programie SolidWorks.

Wyzwaniem były dodatkowe przepływy ciepła, które były generowane poprzez promieniowanie cieplne. Poprzez nadmiar ciepła, pracownicy firmy skarżyli się na osłabienie organizmu. Oprócz wdrożenia samego układu cieplnego, otrzymaliśmy również zadanie rozwiązania problemu, który był uciążliwy dla kadry pracowniczej. Nasz system zarządzania ciepłem oraz klimatyzacja skuteczni sprostały wymaganiom stawianym przez tą konkretną realizację.

CIEKAWE PROJEKTY

Wilanów

Kolejny naszym projektem było utworzenie wodociągu w kompleksie osiedlowym. Była to sytuacja awaryjna gdyż nieodprowadzona woda mogła zagroz ...

CZYTAJ WIĘCEJ
Inowrocław

Projekt dotyczył utworzenia węzła cieplnego. Naszy ...

CZYTAJ WIĘCEJ
Zakład Produkcyjny w Błoniu

Projekt zakładał utworzenie układu cieplnego oraz ...

CZYTAJ WIĘCEJ
Obiekty magazynowe

Realizacja zakładała zaprojektowanie oraz wdrożenie wezła cieplnego wraz z instalacją odwodnieniową. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na kw ...

CZYTAJ WIĘCEJ
CZYTAJ WIĘCEJ

ZOBACZ WYKONANE REALIZACJE

zobacz

SYSTEMY INFORMATYCZNE

Kappa System oprócz działalności z zakresu inżynierii budowlanej prowadzi projekty dotyczące definiowania, przygotowania, organizacji i obsługi systemów informatycznych.

PRZEJDŹ DO STRONY

INICJATYWY I PROJEKTY UNIJNE

zobacz

KONTAKT

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, który umożliwi Państwu wysłanie zapytania do firmy Kappa System.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI